External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Test
ca: Prova

en: Image
ca: Imatge

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Options
ca: Opcions

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Block ID
ca: ID del bloc

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Environment
ca: Entorn

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Debug
ca: Depuració

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Structure
ca: Estructura

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre

en: Block layout
ca: Disposició dels blocs
