External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: default
cs: výchozí

en: Image
cs: Obrázek

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Notes
cs: Poznámky

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Options
cs: Možnosti

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Debug
cs: Ladění

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Variants
cs: Varianty

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Structure
cs: Struktura

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Block layout
cs: Umístění bloků
