External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Version
cy: Fersiwn

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: default
cy: rhagosod

en: Image
cy: Delwedd

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Structure
cy: Strwythur
