External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: default
da: standard

en: Image
da: Billede

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Notes
da: Noter

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Operation
da: Handling

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Block ID
da: Blok ID

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Enable debugging
da: Aktivér debugging

en: Apply
da: Udfør

en: Block description
da: Beskrivelse

en: Offset
da: Forskydning

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Default theme
da: Standardtema

en: Variants
da: Varianter

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Structure
da: Struktur

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende

en: Block layout
da: Blok-layout

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
da: Du har ikke oprettet nogen bloktyper. Gå til siden <a href="@create-content">opret bloktype</a> for at tilføje en ny bloktype.
