External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Image
el: Εικόνα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Block description
el: Περιγραφή του μπλοκ

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Structure
el: Δομή

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ

en: Block layout
el: Διάταξη μπλοκ
