External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: Image
eo: Bildo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Structure
eo: Strukturo

en: Asc
eo: kreske
