External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Image
et: Pilt

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Environment
et: Keskkond

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Debug
et: Siluma

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Variants
et: Variandid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Structure
et: Struktuur

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Block layout
et: Plokkide paigutus

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
et: Ploki tüüpe pole veel loodud. Mine <a href=":url">ploki tüübi loomise lehele</a> uue tüübi lisamiseks.
