External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Image
eu: Irudia

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Debug
eu: Araztu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Structure
eu: Egitura

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka

en: Block layout
eu: Blokeen diseinua
