External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Updated
fil: Nabago

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Block description
fil: Paglalarawan ng tipak

en: Structure
fil: Pagkakayari
