External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Home
is: Heim

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: default
is: standard

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: Options
is: Setingar

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Operation
is: Gerð

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Block description
is: Lýsing av blokki

en: About
is: Um
