External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Test
gl: Proba

en: Image
gl: Imaxe

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Apply
gl: Aplicar

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Debug
gl: Depuración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Structure
gl: Estrutura

en: Published status
gl: Estado de publicación
