External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: Test
he: בדיקה

en: Image
he: תמונה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Debug
he: אתר באגים

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Variants
he: וריאנטים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Structure
he: מבנה

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Block layout
he: בלוקים
