External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Updated
ht: A jou

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
