External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Structure
hy: Կառուցվածք
