External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Test
jv: Ujian

en: Image
jv: Gambar

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Operation
jv: Operasi

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Structure
jv: Struktur

en: Asc
jv: Urut Maju
