External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Image
ka: სურათი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Structure
ka: სტრუქტურა
