External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: Test
kk: Тест

en: Image
kk: Сурет

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Text
kk: Текст

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Operation
kk: Операция

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
