External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ
