External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Image
ku: وێنە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Operation
ku: کردار

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Structure
ku: پێکهاتە
