External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
