External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Test
lt: Testas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Debug
lt: Derinimas

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Variants
lt: Variantai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Structure
lt: Struktūra

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Block layout
lt: Blokų išdėstymas
