External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Test
lv: Tests

en: Image
lv: Attēls

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Block layout
lv: Bloku izkārtojums
