External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Structure
mg: Tatitra
