External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
