External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: Test
mr: चाचणी

en: Image
mr: छायाचित्र

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Default theme
mr: मूलभूत थीम

en: Structure
mr: आराखडा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था

en: Block layout
mr: ब्लॉक्सची मांडणी
