External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
