External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: Image
nn: Bilete

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: - All -
nn: - Alle -

en: Structure
nn: Struktur
