External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Test
oc: Testar

en: Image
oc: Imatge

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Notes
oc: Nòtas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Operation
oc: Operacion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Debug
oc: Depuracion

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Variants
oc: Variantas

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Variant
oc: Varianta

en: Structure
oc: Estructura

en: Master
oc: Maître
