External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Image
os: Сурæт
