External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: Image
pl: Obraz

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Options
pl: Opcje

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Operation
pl: Czynność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Block ID
pl: ID bloku

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Environments
pl: Środowiska

en: Variants
pl: Warianty

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Variant
pl: Wariant

en: Structure
pl: Struktura

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Block layout
pl: Układ bloków

en: Personalize
pl: Personalizacja

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu bloku. Aby dodać nowy typ bloku należy wejść na stronę <a href=":url">tworzenia nowych typów bloku</a>.
