External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: default
ps: تلواله

en: Image
ps: انځور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Structure
ps: جوړښت

en: Block layout
ps: غونډ هډوانه
