External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
