External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Structure
si: ආකෘතිය
