External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: default
sk: predvolené

en: Image
sk: Obrázok

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Options
sk: Nastavenia

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Environment
sk: Prostredie

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Debug
sk: Ladenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Default theme
sk: Predvolená téma vzhľadu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Block layout
sk: Bloky
