External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Image
sl: Slika

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: About
sl: O modulu

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Structure
sl: Struktura
