External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Operation
sq: Veprimi

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: About
sq: Informacione

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar
