External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Block description
sr: Опис блока
