External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: default
sv: förvald

en: Image
sv: Bild

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Options
sv: Alternativ

en: Page
sv: Sida

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Operation
sv: Funktion

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Environment
sv: Miljö

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Apply
sv: Applicera

en: Block description
sv: Blockbeskrivning

en: Debug
sv: Felsök

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Default theme
sv: Standardtema

en: Variants
sv: Varianter

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Structure
sv: Struktur

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Block layout
sv: Blocklayout

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
sv: Du har inte skapat några blocktyper än. Gå till <a href=":url">sidan för att skapa blocktyp</a> för att lägga till en ny blocktyp.
