External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Test
ta: சோதனை

en: Image
ta: படம்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Operation
ta: செயல்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Block description
ta: Block விளக்கம்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Default theme
ta: இயல்பான தீம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Structure
ta: கட்டமைப்பு
