External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Version
te: సంచిక

en: Edit
te: మార్చు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Image
te: బొమ్మ

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Structure
te: నిర్మాణం
