External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: Structure
th: โครงสร้าง

en: Block layout
th: รูปแบบบล็อก
