External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە

en: Default theme
ug: سۈكۈت ئۇسلۇب

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
