External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: default
uk: замовчування

en: Test
uk: Тест

en: Image
uk: Зображення

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Notes
uk: Примітки

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Options
uk: Опції

en: Page
uk: Сторінка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Operation
uk: Дія

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Block ID
uk: ID блоку

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Environment
uk: Середовище

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Debug
uk: Зневадження

en: Offset
uk: Зміщення

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Environments
uk: Середовища

en: Variants
uk: Варіанти

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Variant
uk: Варіант

en: Structure
uk: Структура

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Block layout
uk: Схема блоків

en: Personalize
uk: Персональна інформація

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
uk: Жодних типів блоків поки що не створено. Щоб додати новий тип блоку відвідайте <a href=":url">сторінку створення типів блоків</a>.
