External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Image
ur: تصویر

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت
