X-ray (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Occurrences
de: Vorkommen
