X-ray (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Occurrences
nl: Herhalingen
