X-ray (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: No report available.
pl: Brak dostępnych raportów.
