Xray Audit (1.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Description
fa: توضیحات

en: type
fa: نوع

en: total
fa: مجموع

en: Class
fa: کلاس

en: description
fa: توضیحات

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: role
fa: نقش

en: roles
fa: نقش‌ها

en: publish
fa: انتشار

en: permissions
fa: مجوزها

en: Displays
fa: نمایش ها

en: language
fa: زبان
