Xray Audit (1.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: Description
oc: Descripcion

en: type
oc: tipe

en: description
oc: descripcion

en: role
oc: ròtle

en: Bundles
oc: Paquets

en: Displays
oc: Afichatges

en: language
oc: lenga
