Xray Audit (1.6.0) - en to lv translation catalogue (68 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Project
lv: Projekts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Open
lv: Atvērts

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Modules
lv: Moduļi

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Active
lv: Aktīvs

en: Database
lv: Datubāze

en: Module
lv: Modulis

en: Host
lv: Serveris

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Count
lv: Skaits

en: Data Type
lv: Datu tips

en: Role
lv: Loma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Operation
lv: Operācija

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Entity
lv: Entītija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Webform
lv: Webforma

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Profiles
lv: Profili

en: Packages
lv: Iepakojumi

en: Package
lv: Paka

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Recommended version
lv: Ieteicamā versija

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Block layout
lv: Bloku izkārtojums
